Home » Bez kategorii » ZMIANY W PRACY MOPS, W ZWIĄZKU ZE WZROSTEM ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM (COVID-19)
mar
16

Informujemy, że od 16 marca (poniedziałek) Klienci MOPS będą obsługiwani w holu przy wejściu i tam mogą załatwić sprawy. Jednocześnie zachęcamy do komunikacji i załatwiania spraw drogą elektroniczną i prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pilne wnioski prosimy wypełniać na holu i pozostawiać w przygotowanej skrzynce.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Błaszkach wprowadza środki profilaktyczne w związku z rozwojem zakażeń koronawirusem (COVID-19).

ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA I PRACOWNIKÓW OŚRODKA PROSIMY O OGRANICZENIE WIZYT W JEDNOSTCE WYŁĄCZNIE DO SPRAW KRYZYSOWYCH, KTÓRE TEGO WYMAGAJĄ.

Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, platform internetowych, ePUAP lub telefonicznie, ewentualnie drogą tradycyjną – korespondencja pocztowa.

Adres mailowy: mgops@blaszki.pl

Telefon kontaktowy: 43 829 34 69

Adres do korespondencji:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
98-235 Błaszki,
Lubanów 27

Dodatkowo informujemy, że wnioski na świadczenia rodzinne, świadczenia wychowawcze oraz fundusz alimentacyjny można składać tak jak do te pory za pomocą:

Platformy Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (PUE ZUS);
Portalu informacyjno-usługowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej- Emp@tia (empatia.mrpips.gov.pl);
Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej –ePUAP
bankowość elektroniczna.

Od 16.03.2020 kasa MOPS będzie czynna w poniedziałki oraz czwartki od godz. 10.00 do 12.00.

PONADTO Z UWAGI NA ABSENCJĘ PRACOWNIKÓW ZWIĄZANĄ Z KONIECZNOŚCIĄ OPIEKI NA DZIEĆMI PO ZAMKNIĘCIU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH, PRZYJMOWANIE KLIENTÓW BĘDZIE ODBYWAĆ SIĘ W SPOSÓB OGRANICZONY.

Za powyższe utrudnienia bardzo serdecznie przepraszamy.

Zachęcamy do bieżącego śledzenia stron internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, na których publikowane są aktualne komunikaty wraz z zaleceniami oraz stosowanie się do tych wytycznych.

Comments are closed.